LATEST
search
Covid-19: ABSL updates

Covid-19: ABSL updates

Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej nowej, dedykowanej podstrony - znaleźć tu można najważniejsze informacje, komentarze naszych ekspertów, istotne raporty a także informacje o nadchodzących wydarzeniach.

ABSL prezentuje raport dotyczący warunków prowadzenia biznesu w regionie EMEA

Rola regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) staje się coraz silniejsza na globalnej mapie nowoczesnych usług biznesowych w post-covidowej rzeczywistości. Sektor ciągle się rozwija dzięki aktywności obecnych inwestorów oraz nowym projektom. ABSL prezentuje raport pt. EMEA'S BUSINESS SERVICES LANDSCAPE przygotowany we współpracy z JLL, Deloitte oraz Randstad Sourceright.

Rada Przedsiębiorczości apeluje: Ingerencja w prawo własności prywatnej przed wyrokiem sądu nie może mieć miejsca
#Prawo  

Rada Przedsiębiorczości apeluje: Ingerencja w prawo własności prywatnej przed wyrokiem sądu nie może mieć miejsca

Przedstawiciele Rady Przedsiębiorczości wystosowali apel w zw. z planem wprowadzenia konfiskaty prewencyjnej, która da możliwość odebrania mienia przedsiębiorcom, bez wyroku sądu. Rada Przedsiębiorczości podkreśla, iż planowane zmiany są sprzeczne z art. 46 Konstytucji i apeluje o odstąpienie od ich dalszego procedowania.

Tarcza antykryzysowa 2.0 - postulaty Rady Przedsiębiorczości

Tarcza antykryzysowa 2.0 - postulaty Rady Przedsiębiorczości

Członkowie Rady Przedsiębiorczości apelują o pilne wypracowanie Tarczy Antykryzysowej 2.0, we współpracy z organizacjami gospodarczymi - dotychczas przyjęte rozwiązania nie chronią odpowiednio firm i miejsc pracy przed likwidacją. Tarcza powinna dostarczać rozwiązań i narzędzi adekwatnych do potrzeb gospodarki, praktycznych i gotowych do szybkiej implementacji.


Dla mediów:

Kontakt dla mediów

Kontakt


ZESPÓŁ PR

Zapisz się na newsletter
i bądź na bieżąco!

Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres email, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat sektora, naszych wydarzeń oraz inicjatyw.