LATEST
search
Najczęstsze pułapki PR, w które wpadają marki podczas zarządzania kryzysem - artykuł ekspercki Partnera Merytorycznego ABSL, Komunikacji+

Najczęstsze pułapki PR, w które wpadają marki podczas zarządzania kryzysem - artykuł ekspercki Partnera Merytorycznego ABSL, Komunikacji+

Każdy praktyk i pasjonat PR-u wie, że ile marek, tyle możliwości potencjalnych kryzysów. Jak ustrzec się błędów, gdy o naszej marce mówi się źle, a nami kierują głównie emocje? Przede wszystkim warto unikać najczęstszych puła-pek, w które z łatwością wpadamy w walce o dobry wizerunek marki. Artykuł ekspercki Partnera Merytorycznego ABSL, Komunikacji+.

ABSL w składzie Globalnej Rady ds. Technologii i Usług Biznesowych (GT & BSC)

GT & BSC to sojusz dwunastu międzynarodowych stowarzyszeń reprezentujących sektor technologii i usług biznesowych na Bałkanach, w Bułgarii, Czechach, Egipcie, Indiach, Malezji, na Łotwie, w Niemczech, Polsce, Południowej Afryce, Rosji, Rumunii, Sri Lance, na Ukrainie, w USA i Wielkiej Brytanii. Wspólnie stowarzyszenia te reprezentują interesy ponad 10 000 firm, w tym międzynarodowych, lokalnych firm technologicznych, MŚP i przedsiębiorstw typu start-up.

Covid-19: ABSL updates

Covid-19: ABSL updates

Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej nowej, dedykowanej podstrony - znaleźć tu można najważniejsze informacje, komentarze naszych ekspertów, istotne raporty a także informacje o nadchodzących wydarzeniach.

CENTRA USŁUG WSPÓLNYCH – NOWY ETAP ROZWOJU RYNKU

Z najnowszego raportu ABSL Sektor Usług Biznesowych w Polsce, wynika, że w 2019 r. centra usług biznesowych tworzyły każdego miesiąca 2550 nowych miejsc pracy, przy udziale sektora w PKB szacowanym na 3-3,5%. Systematyczny wzrost liczby zatrudnionych przełożył się na rozwój rynku powierzchni biurowych i tym samym Polska, oferując 11 mln m kw., jest największym rynkiem w Europie Środkowej i Wschodniej.


Dla mediów:

Kontakt dla mediów

Kontakt


ZESPÓŁ PR

Zapisz się na newsletter
i bądź na bieżąco!

Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres email, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat sektora, naszych wydarzeń oraz inicjatyw.