ABSL Summit

ABSL Summit

Konferencja ABSL to jedno z największych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej, gromadzące co roku ponad tysiąc uczestników – globalnych liderów biznesu, przedstawicieli lokalnej i centralnej władzy oraz administracji europejskiej, ekspertów, naukowców i najbardziej opiniotwórcze media. Od 2010 roku stanowi wyjątkową platformę dla dyskusji, analiz i prognoz dotyczących trendów i wyzwań dla biznesu w zmieniającym się świecie. Punktem kulminacyjnym każdej edycji wydarzenia jest rozmowa z gościem specjalnym, inspirującą i prowokująca do myślenia osoba o międzynarodowym uznaniu. Wśród gości ubiegłych edycji znalazły się takie osoby jak Bill Clinton, Madeleine Albright, Tony Blair, Condoleezza Rice, David Cameron, Lech Wałęsa, Jan Krzysztof Bielecki, Jerzy Buzek i Mateusz Morawiecki.
Dowiedz się więcej

Diamenty ABSL

Diamenty ABSL

Co dwa lata, ABSL przyznaje nagrody liderom sektora nowoczesnych usług biznesowych. Diamenty ABSL to najbardziej prestiżowe nagrody w branży, wyróżniające spółki, które wdrożyły najbardziej nowatorskie projekty z korzyścią dla prowadzonej działalności, wzmacniając pozycję sektora nowoczesnych usług finansowych jako filaru gospodarki. Plebiscyt umożliwia promowanie tak wyjątkowych rozwiązań w branży. Diamenty przyznawane są w 6 kategoriach: ● DOSKONAŁOŚĆ W BIZNESIE ● OBSŁUGA KLIENTA ● DYNAMICZNE ŚRODOWISKO PRACY ● MARKA PRACODAWCY ● ROZWÓJ I KSZTAŁCENIE TALENTÓW Z ZAKRESU SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI BIZNESU
Dowiedz się więcej

Gala ABSL

Gala ABSL

Od 2009 roku towarzyszą nam instytucje i ludzie, bez których pracy, inicjatywy i zaangażowania sektor nowoczesnych usług biznesowych nie byłby jedną z najbardziej prężnych gałęzi gospodarki. Organizowana co dwa lata przez ABSL Gala ma na celu uhonorować i docenić naszych członków, partnerów i kluczowych interesariuszy oraz przyjaciół organizacji za ich wkład w rozwój sektora oraz naszego stowarzyszenia.

ABSL Talks

ABSL Talks

ABSL Talks to wydarzenie dla osób poszukujących inspiracji i stawiających na rozwój. Jako unikalna platforma dla wymiany doświadczeń, wydarzenie to jest adresowane do osób, które nie boją się zboczyć z utartego szklaku i realizować założonych celów. Format imprezy bazuje na imprezach w branżach kreatywnych, co umożliwia przedstawienie ciekawych osobowości o szerokim wachlarzu doświadczeń oraz zapoznanie się przez uczestników z ich nietuzinkowym punktem widzenia.

Interesuje Cię podjęcie współpracy?

Skontaktuj się z nami

Paweł Panczyj

Kontakt


Paweł Panczyj

Managing Director

Strategy & Partnerships