ABSL Summit

ABSL Summit

Konferencja ABSL to jedno z największych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej, gromadzące co roku ponad tysiąc uczestników – globalnych liderów biznesu, przedstawicieli lokalnej i centralnej władzy oraz administracji europejskiej, ekspertów, naukowców i najbardziej opiniotwórcze media. Od 2010 roku stanowi wyjątkową platformę dla dyskusji, analiz i prognoz dotyczących trendów i wyzwań dla biznesu w zmieniającym się świecie. Punktem kulminacyjnym każdej edycji wydarzenia jest rozmowa z gościem specjalnym, inspirującą i prowokująca do myślenia osoba o międzynarodowym uznaniu. Wśród gości ubiegłych edycji znalazły się takie osoby jak Bill Clinton, Madeleine Albright, Tony Blair, Condoleezza Rice, David Cameron, Al Gore, Garry Kasparov czy Aleksander Kwaśniewski.
Dowiedz się więcej

Diamenty ABSL

Diamenty ABSL

Co dwa lata, ABSL przyznaje nagrody liderom sektora nowoczesnych usług biznesowych. Diamenty ABSL to najbardziej prestiżowe nagrody w branży, wyróżniające spółki, które wdrożyły najbardziej nowatorskie projekty z korzyścią dla prowadzonej działalności, wzmacniając pozycję sektora nowoczesnych usług finansowych jako filaru gospodarki. Plebiscyt umożliwia promowanie wyjątkowych rozwiązań w branży, w ramach czterech kategorii: ● Business Excellence ● Vibrant Workplace ● Talent Development & Education ● Sustainable Business Strategy
Dowiedz się więcej

Gala ABSL

Gala ABSL

Od 2009 roku towarzyszą nam instytucje i ludzie, bez których pracy, inicjatywy i zaangażowania sektor nowoczesnych usług biznesowych nie byłby jedną z najbardziej prężnych gałęzi gospodarki. Organizowana co dwa lata przez ABSL Gala ma na celu uhonorować i docenić naszych członków, partnerów i kluczowych interesariuszy oraz przyjaciół organizacji za ich wkład w rozwój sektora oraz naszego stowarzyszenia.
Dowiedz się więcej

ABSL Digital Forum

ABSL Digital Forum

ABSL Digital Forum to unikalna platforma służąca wymianie doświadczeń, odkrywaniu nowych trendów i modeli biznesowych oraz dyskusji na temat kondycji sektora nowoczesnych usług biznesowych w post-Covidowej rzeczywistości i stojących przed nim wyzwań. Za nami dwie edycje - "Business Resilience in the Face of Crisis" oraz "Shaping the New Reality" Goście specjalni: Mariya Gabriel, Jadwiga Emilewicz, Mateusz Morawiecki, Jarosław Gowin, Marek Belka, Jan Krzysztof Bielecki.
Dowiedz się więcej

ABSL FDI Forum

ABSL FDI Forum

ABSL FDI Forum to platforma poświęcona dyskusjom na temat bezpośrednich inwestycji zagranicznych i sposobom na zwiększenie ich napływu do naszego kraju. Wydarzenie skupiające przedstawicieli biznesu oraz rządu. Goście specjalni: Premier Mateusz Morawiecki.
Dowiedz się więcej

Interesuje Cię podjęcie współpracy?

Skontaktuj się z nami

Paweł Panczyj

Kontakt


Paweł Panczyj

Managing Director

Strategy & Partnerships