13.12.2018

Znamy Zwycięzców ABSL Diamonds Awards

Warszawa, 13 grudnia 2018 r. – Dziesięć innowacyjnych projektów w sześciu kategoriach – poznaliśmy zwycięzców ABSL Diamonds Awards, najbardziej prestiżowego konkursu branży nowoczesnych usług biznesowych, którego celem jest promocja nowatorskich rozwiązań i docenienie firm przyczyniających się do rozwoju branży. Zwycięzcy odebrali nagrody podczas uroczystej Gali w warszawskim Hotelu Intercontinental, w której udział wzięli najważniejsi przedstawiciele sektora nowoczesnych usług biznesowych, reprezentanci rządu, miast, świata nauki i mediów.

 

Tegoroczna edycja konkursu była rekordowa – jury oceniło aż 110 projektów zgłoszonych przez 62 firmy w 6 kategoriach:

  • doskonałość biznesowa (Business Excellence),
  • tworzenie wartości dla klienta (Customer Experience),
  • przyjazne środowisko pracy (Vibrant Workplace),
  • budowanie reputacji pracodawcy (Employer Branding),
  • działalność społecznie odpowiedzialna (CSR)
  • oraz rozwój pracowników i edukacja (Talent Development & Education).

 

Innowacje są kluczowe dla centrów usług biznesowych, a nowoczesne usługi biznesowe to dziś jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów polskiej gospodarki. To właśnie dzięki nowatorskim rozwiązaniom działające w naszym kraju centra są w stanie realizować coraz bardziej zaawansowane zadania, zajmować się złożonymi procesami, są coraz efektywniejsze. Tym bardziej cieszy, że do tegorocznej edycji konkursu zgłosiło się tak wiele firm , mówi Piotr Dziwok, prezes ABSL.

Podobnie jak w ubiegłym roku wyróżnione zostały zarówno największe, jak i te nieco mniejsze centra usług dla biznesu, dlatego w każdej kategorii przyznane zostały statuetki dla firm z grupy tzw. Tygrysów – firm zatrudniających mniej pracowników, działających na polskich rynku krócej niż 5 lat  oraz Lwów, czyli największych graczy w sektorze.

Zwycięzcy ABSL Diamonds Awards 2018

Grupa LIONS

 

Grupa TIGERS

 

Pełną listę zwycięzców, nominowanych oraz opis wyróżnionych nagrodą projektów, można znaleźć na stronie internetowej konkursu – www.absl-diamonds.pl.

 

Kontakt dla mediów:

Łukasz Piasta
Weber Shandwick
Tel. 600 44 22 38
lukasz.piasta@webershandwick.pl