07.09.2017

Zaproszenie na konferencję „Siła Międzynarodowych Zespołów”

Jeżeli pracujesz w międzynarodowym środowisku i międzykulturowa współpraca to Twoje codzienne wyzwanie, ale i przyjemność, to ta konferencja jest właśnie dla Ciebie. „Siła Międzynarodowych Zespołów”  jest skierowana do osób, które oczekują profesjonalnej i sprawdzonej wiedzy ze strony ekspertów oraz najlepszych praktyk w zakresie pracy w międzykulturowym zespole i z międzynarodowym Klientem. Rozwiniesz swoje kompetencje poprzez udział w najciekawszych warsztatach prowadzonych podczas specjalistycznych ścieżek tematycznych (szczegółowy program znajduje się na stronie konferencji – www.silazespolow.pl ).

Merytoryka drugiej edycji konferencji jest unikatowa. Eksperci, których zapraszamy, od lat pracują w międzynarodowym środowisku, to praktycy, konsultanci międzykulturowi, menedżerowie, praktycy biznesu, którzy wiedzą jak przekazać wiedzę i okrasić ją przykładami z własnego doświadczenia zawodowego, aby umożliwić Ci wprowadzenie zmian i najlepszych praktyk w Twoim zespole czy organizacji już następnego dnia.

Serdecznie zapraszamy Ciebie i Twoich współpracowników do udziału w konferencji „Siła Międzynarodowych Zespołów”.
Konferencja odbędzie się 10 LISTOPADA 2017 we Wrocławiu.

Zapisy na: www.silazespolow.pl
Członkowie ABSL posiadają 10% zniżki
na uczestnictwo w konferencji i wydarzeniach towarzyszących (kod promocyjny: ABSL2017)
Dostępne również PAKIETY DLA FIRM 

W tym roku event uzupełniony jest o wydarzenia towarzyszące:
– Warsztaty przedkonferencyjne – 9 LISTOPADA 2017 
– przygotowaliśmy całodzienne warsztaty rozwojowe w trzech ścieżkach tematycznych, dotyczące konkretnych obszarów różnorodności:

  1. Working Successfully Across Cultures – Efektywna współpraca międzykulturowa.
  2. Zarządzanie pracownikami z Ukrainy.
  3. Zarządzanie Millenialsami (pokolenie Y).

– Networking dinner – 9 LISTOPADA 2017 – to niepowtarzalna okazja do poznania  prelegentów, ekspertów, innych uczestników konferencji w przyjemnej atmosferze wieczornego drinka i przekąsek. Zapraszamy do formalnych i tych mniej oficjalnych rozmów, wymieniania się doświadczeniami i opowieściami o międzykulturowych historiach oraz świetnej zabawy w wieczór poprzedzający konferencję.

 

Zobacz jak było w zeszłym roku

Do zobaczenia!
Zespół Konferencyjny
ETTA Global Leadership Consulting
www.ettaconsult.eu