Search for:

Powierzchnie biurowe

Doradztwo na rzecz firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu to unikalna kompetencja JLL. Od 2011 JLL współpracuje blisko z ABSL pełniąc rolę Strategicznego Partnera organizacji.

JLL, Partner Strategiczny ABSL od 2011 roku, to wiodąca agencja konsultingowa w obszarze nieruchomości biurowych w Polsce, JLL jest niekwestionowanym liderem w obszarze reprezentacji firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. W ostatnim czasie eksperci firmy doradzali w negocjacjach umów najmu dla firm branży BPO/SSC na ok. 500 000 mkw., w tym podczas najgłośniejszego debiutu ostatnich lat, czyli wejściu do Polski J.P. Morgan. JLL uczestniczył w szeregu transakcji najmu zawieranych przez takich gigantów jak Ericsson, Credit Suisse, Accenture, Shell, Lionbridge, UBS, AstraZeneca, Cisco, Stanley Black & Decker, GSK, Hargreaves Lansdown, IBM i wielu innych. 

JLL jest również autorem unikalnych raportów rynkowych dla firm z sektora usług dla biznesu oraz szczegółowych analiz rynku biurowego zarówno w głównych aglomeracjach, jak i rynkach wschodzących.

Odwiedź stronę JLL

 

Zapoznaj się z naszymi raportami

Zapraszamy na:

Współczesny biznes jest dynamiczny. Firmy potrzebują nowoczesnego biura, przestrzeni zmieniającej się razem z organizacją, większego komfortu dla swoich pracowników i większej efektywności pracy. Dowiedz się jak stworzyliśmy nasze biuro – ekologiczne, nowoczesne, wzmacniające współpracę, komunikację między pracownikami, produktywność.
Możemy to zrobić również dla Ciebie.

Przeczytaj też: