JANUSZ DZIURZYŃSKI, BAT Digital Business Solutions

JANUSZ DZIURZYŃSKI, BAT Digital Business Solutions

Prezes ZarząduPosiada bogate wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w obszarze technologii, transformacji w handlu i budowania nowoczesnych usług dla biznesu.

Od marca 2021 r. Prezes Zarządu BAT Digital Business Solutions Polska. Od lutego 2018 Dyrektor ds. Rozwoju grupy OEX Business Services oraz Członek Zarządu ArchiDoc S.A. wiodącego dostawcy nowoczesnych usług na rynku polskim.

Wcześniej, przez ok. 20 lat związany był z jednym z czołowych graczy branży CPG na świecie – Procter & Gamble. Odpowiadał za wiele regionalnych i globalnych projektów obsługi kompleksowych rozwiązań z zakresu analityki, wspierania decyzji, sprzedaży, marketingu, planowania i logistyki. Na swoim koncie ma również liczne transformacje biznesowe i technologiczne, wliczając w to znaczące przekształcenia organizacyjne, o zasięgu zarówno regionalnym jak i globalnym. Odpowiadał za zbudowanie największego poza USA centrum IT w świecie P&G obsługującego kluczowe globalne procesy firmy.

Jeden z założycieli ABSL, wieloletni członek Zarządu Stowarzyszenia. Od 2016 pełnił rolę COO. Jeden z architektów projektu ABSL 2.0. W roku 2017 wybrany do Rady Strategicznej jako Wice-Prezydent. Wybrany ponownie w 2019 roku do podjęcia roli związanej ze szczytem ABSL i kierownictwem ds. Konferencji. Od listopada 2020 roku pełni funkcję Przewodniczącego Zarządu ABSL.

Janusz Dziurzyński jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Posiada również tytuł MBA sygnowany przez trzy renomowane uczelnie europejskie.

Przez ponad cztery lata pracował w centrali P&G w Szwajcarii.

Członkowie


Poznaj nas!