JACEK LEVERNES

JACEK LEVERNES

HONORARY PRESIDENTJacek Levernes - menedżer o ponad 20-letnim doświadczeniu na stanowiskach kierowniczych w krajach Europy i na całym świecie. Ekspert w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, operacji, oustourcingu i offshoringu, a także tworzenia kompleksowych strategii, wzrostu inwestycji i restrukturyzacji.

Obecnie pełni funkcję Senior Advisor w Boston Consulting Group, jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej ICTSI Poland oraz Non-Executive Director w Skanska Commercial Development Europe.

Jacek Levernes jest również współzałożycielem i honorowym prezesem Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych w Polsce (ABSL). Organizacja reprezentuje sektor zatrudniający 300 tys. pracowników, do grona jej członków należy ponad 200 największych przedsiębiorstw z branży nowoczesnych usług dla biznesu, takich jak IBM, HP, Google, McKinsey, Infosys, Sony, Shell, Thomson Reuters, UBS, Credit Suisse, Citi, Bertelsmann, Cap Gemini, State Street, Accenture, JP Morgan i Goldman Sachs.

Jacek Levernes studiował i pracował w Norwegii, Polsce, Hiszpanii, Belgii, Szwajcarii, Singapurze i Stanach Zjednoczonych.

Członkowie


Poznaj nas!