Dariusz Kubacki, KMD

Dariusz Kubacki, KMD

Wiceprezes ABSL ds. Analiz BiznesowychDariusz Kubacki pełni rolę Dyrektora Zarządzającego KMD Poland i wiceprezesa w globalnej jednostce Digital Transformation Services. Kierowany przez niego polski oddział KMD zatrudnia 600 pracowników.

Wcześniej w PAREXEL Informatics Dariusz był dyrektorem ds. zarządzania usługami IT, kierując globalną organizacją obsługującą projekty IT w obszarze badań klinicznych dla wewnętrznych i zewnętrznych klientów farmaceutycznych.

W Hewlett Packard Enterprise odpowiadał za zarządzanie aplikacjami w Europie Środkowej oraz pełnił rolę szefa regionalnego centrum dostaw, odpowiadając za ponad 500 pracowników świadczących projekty IT i usługi zarządzania aplikacjami dla ok. 50 klientów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Od 2005 r. Dariusz pracuje w innowacyjnym, globalnym środowisku, pełniąc różne role zorientowane na rozwój technologii, kierownicze i związane z klientami, łącząc działania operacyjne z transformacją procesową i usługową.

W latach 2013-2018 kierował warszawskim oddziałem (chapterem) ABSL, a od 2021 r. jest wiceprezesem ABSL odpowiedzialnym za analizy biznesowe i raporty.

Członkowie


Poznaj nas!