Anna Berczyńska

Anna Berczyńska

VICE–PRESIDENT - TalentsAnna jest Dyrektorem Zarządzającym centrum usług wspólnych z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży BPO/SSC.

W latach 2002-2008 prowadziła własną firmę outsourcingową świadczącą usługi finansowe, księgowe, podatkowe i administracyjne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W okresie między 2009-2013 Anna pracowała jako menadżer działu outsourcingu w Itella Information dostarczającej rozwiązania F&A i IT dla klientów z obszaru europejskiego, była również odpowiedzialna za rozwój operacji na terenie Europy.

W roku 2013 Anna rozpoczęła swoją karierę w sektorze usług wspólnych i od tamtej pory tworzyła start-up’y i zarządzała operacjami dla korporacji amerykańskiej i europejskich. W latach 2018 - 2022 Anna pełniła funkcję Dyrektora Zarządzającego i Członka Zarządu w grupie Schaeffler odpowiadając za globalne centrum usług wspólnych w Europie zlokalizowane we Wrocławiu w Polsce. Od października 2022 r. Anna jako Associate Director wspiera strategiczne działania EY GDS Consulting w regionie EMEIA ( Europa, Bliski Wschód, Indie i Afryka). 

Anna udzielała się w programie mentoringowym EY, fundacji “Pomiędzy”, Kongresie Kobiet, m.in. będąc członkiem rady programowej ABSL czy też organizując pierwszą edycję wrocławskiego Mentoring Walk w ramach Vital Voices Chapter Poland. Jako ceniony ekspert w branży, Anna jest autorem artykułów i występowała jako prelegent w wielu konferencjach BPO/SSC w Barcelonie, Budapeszcie, Poznaniu i Warszawie.

Poznaj nas!