ABSL tech lab

ABSL tech lab to nowa odsłona inicjatywy ABSL Start-Up Challenge. Oferujemu młodym firmom technologicznym możliwość nawiązania współpracy z wiodącymi międzynarodowymi firmami, w tym firmami członkowskimi ABSL.

Sektor nowoczesnych usług biznesowych to najszybciej rozwijający się sektor w Polsce, stale poszukujący nowatorskich rozwiązań. Podczas trzech poprzednich edycji blisko 200 start-upów miało możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług polskim i międzynarodowym korporacjom.

Naszym celem jest wyłonienie start-upów gotowych do nawiązania komercyjnej współpracy z partnerami ABSL tech lab i członkami ABSL.

Trudności wywołane przez wybuch pandemii COVID-19 dały początek dyskusji na temat wsparcia mechanizmów dla start-upów oraz młodych firm technologicznych. W ABSL głęboko wierzymy, że bez względu na instrumenty finansowe, umożliwienie bliższego kontaktu z klientami korporacyjnymi jest niezbędne dla stymulowania rozwoju młodych firm technologicznych.

Odwiedź naszą nową, dedykowaną ABSL tech lab stronę i złóż propozycję rozwiązań na zawarte tam wyzwania!

Idź do strony ABSL tech lab


Skontaktuj się z nami jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o ABSL tech lab

Iwona Słończewska-Knap

Kontakt


Iwona Słończewska-Knap

Conference & Program Director

Podsumowanie finału
ABSL Start-up Challenge 2019


Do ostatniej edycji ABSL Start-up Challenge zgłosiło się ponad 100 start-upów z Polski i zza granicy. Wspólnie z Partnerami konkursu wyłoniliśmy najciekawsze firmy, które otrzymały unikalną możliwość zaprezentowania swoich inspirujących rozwiązań zostały na głównej scenie podczas ABSL Summit w Warszawie. Prezentacje śledziło 1500 uczestników konferencji.  

Poznaj finalistów ABSL Start-up Challenge 2019:  

Symmetrical.ai - zwycięzca ABSL Start-Up Challenge, jest polsko-brytyjską spółką działającą w modelu fintech-as-a-service. Oferuje nowy typ benefitu pracowniczego, którego zadaniem jest poprawa płynności finansowej. Za pomocą prowadzonej przez firmę chmury kredytowej, pracownik może w dowolnym momencie wypłacić zarobione do tej pory wynagrodzenie, uzyskać pożyczkę na najdogodniejszych warunkach lub skonsolidować posiadane kredyty. Proponowane przez Symmetrical.ai rozwiązanie ma prowadzić do zwiększenia retencji, zaangażowania i zadowolenia pracowników.  


Smabbler - wykorzystuje sztuczną inteligencję w celu automatyzacji procesów związanych z analizą danych tekstowych. Dzięki zaawansowanym algorytmom lingwistycznych i zdolnościom poznawczym, Smabbler skraca o 99% czas analizy i klasyfikacji dokumentów. 


Simporter - wykorzystuje sztuczną inteligencję i szeroki zakres danych rynkowych do wspierania procesów sprzedaży. Narzędzie analityczne Simporter pozwala przewidzieć proces sprzedaży, poprzez analizę danych sprzedażowych oraz zainteresowanie produktami wygenerowane na Social mediach. 


Ultimate.ai - opracował narzędzie, które wykorzystując sztuczną inteligencję i uczące się algorytmy zwiększa efektywność komunikacji pomiędzy firmami i klientami. Autorskie rozwiązanie Ultimate.ai pozwala na szybsze reagowanie na potrzeby klienta poprzez automatyzację jego obsługi we wszystkich językach. 


Venturai - jest autorem programu do wizualnego rozpoznawania potencjalnych klientów, dzięki czemu firma może na bieżąco dostosowywać do nich swoje treści reklamowe i tym samym znacząco zwiększyć skuteczność kampanii reklamowych.

 

Multilesson - proponuje firmom nowy rodzaj benefitu pracowniczego polegającego na nauce dowolnego języka obcego w elastycznym wymiarze czasu. Pracodawca wykupuje miesięczną subskrypcję, zaś pracownik sam wybiera język spośród 24 dostępnych kursów i decyduje, kiedy skorzysta z zajęć. 


Odwiedź stronę Start-up Challenge