Search for:
Strategic partner

EY

EY jest światowym liderem rynku usług profesjonalnych obejmujących usługi audytorskie, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe i doradztwo transakcyjne, z ponad 700 biurami w więcej niż 150 krajach. Nasza wiedza oraz świadczone przez nas najwyższej jakości usługi przyczyniają się do budowy zaufania na rynkach kapitałowych i w gospodarkach całego świata. W szeregach EY rozwijają się utalentowani liderzy zarządzający zgranymi zespołami, których celem jest spełnianie obietnic składanych przez markę EY. W ten sposób przyczyniamy się do budowy sprawniej funkcjonującego świata. Robimy to dla naszych klientów, społeczności, w których żyjemy i dla nas samych.
EY świadczy usługi na rzecz różnorodnych centrów usług wspólnych (SSC) działających w Polsce. Mamy duże doświadczenie we współpracy z firmami szerokiego spektrum SSC, poczynając od małych centrów obsługujących kilka firm, a kończąc na centrach klasyfikowanych na liście Fortune 500 i Fortune Global 500.
Opracowaliśmy unikalne podejście w zakresie usług na rzecz spółek wykonujących czynności wsparcia działalności, dzięki czemu możemy zapewnić profesjonalną obsługę dostosowaną do rzeczywistych potrzeb klienta.