The Adecco Group (TAG) jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim i doradztwa personalnego. Każdego dnia pomaga w karierze nawet 3,5 milionom osób na świecie. TAG jest obecne w 60 krajach, a jako firma z listy Fortune Global 500 daje przykład innym, tworząc wartość, która napędza gospodarki i buduje lepsze społeczeństwa.

W Polsce działa od 1994 roku, od tego czasu otworzyło ponad 50 biur pracy tymczasowej, stałej oraz placówek on-site – lokalnych przedstawicielstw utworzonych przy dużych klientach, w blisko 30 miastach w całym kraju. Kultura integracji, przedsiębiorczości i współpracy tworzy warunki do rozwoju ponad 34 000 profesjonalistów na całym świecie. The Adecco Group obserwuje i analizuje rynek pracy, tworząc badania i raporty, w których dzieli się swoją ekspercką wiedzą oraz praktycznym doświadczeniem.


Badanie Reset Normalności:  https://www.niezwalniajbiznesu.pl/raport-reset-normalnosci

Badanie Plany Pracodawców: https://www.niezwalniajbiznesu.pl/raport-plany-pracodawcow

Raport Inovantage – siła przyciągania talentów: https://www.niezwalniajbiznesu.pl/raport-inovantage-2021

Raport nt. pracy zdalnej -  Report: How to make remote work work for everyone


odwiedź stronę


Zapisz się na newsletter
i bądź na bieżąco!

Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres email, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat sektora, naszych wydarzeń oraz inicjatyw.