Wiatr i Partnerzy

Wiatr i Partnerzy


Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, zarówno spółek prawa handlowego, także z kapitałem zagranicznym oraz innych przedsiębiorców.

Zespół Kancelarii posiada wieloletnie doświadczenie z licznych dziedzin prawa, takich jak prawo spółek handlowych, prawo podatkowe, prawo obrotu nieruchomościami, prawo energetyczne, prawo pracy, prawo ochrony danych osobowych a także w zakresie postępowań przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi, co umożliwia zarówno stałą obsługę prawną, jak i współpracę przy realizacji konkretnych przedsięwzięć.

Nasi prawnicy są wyspecjalizowani w zakresie doradztwa w toku rozmaitych transakcji przeprowadzanych przez naszych klientów. Wsparcie merytoryczne często opiera się na przejęciu ciężaru negocjacyjnego w toku zawierania kontraktów przez naszych klientów.

Istotną misją Kancelarii jest także prowadzenie webinariów popularyzujących wiedzę prawną z różnych dziedzin, w tym także wewnętrznych szkoleń na zlecenie klientów korporacyjnych.

Założycielami Kancelarii są radcowie prawni Rafał Wiatr oraz Jolanta Wiatr.

Interesuje Cię nawiązanie współpracy z ABSL?

Dołącz do sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

Napisz do nas:

Paweł Panczyj

Kontakt


Paweł Panczyj

Managing Director

Strategy & Partnerships


Poznaj nas!