Skanska

Skanska


Spółka biurowa Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej i w Polsce

 

Spółka biurowa Skanska jest wiodącym deweloperem biurowym w Europie Środkowo-Wschodniej, prowadzącym działalność na terenie czterech państw: Polski, Rumunii, Czech i Węgier.  Dzięki wiedzy i perspektywicznemu myśleniu kształtuje sposób, w jaki ludzie żyją, pracują oraz nawiązują relacje. Wspólnie z klientami, partnerami i doświadczonym zespołem, tworzy innowacyjne i zrównoważone rozwiązania, które wspierają zdrowy tryb życia obecnych i przyszłych pokoleń.  

W Polsce spółka biurowa Skanska działa od 1997 roku. Prowadzi działalność na siedmiu rynkach: w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Katowicach i Trójmieście. Będąc deweloperem zielonych, ponadczasowych budynków biurowych, spółka biurowa Skanska buduje otwarte, tętniące życiem przestrzenie, w których pracownicy czują się dobrze. Przykładowe realizacje:


Budynek P180 przy stacji metra Wilanowska w Warszawie: zobacz więcej


Budynek Brama Miasta w Łodzi (autor zdjęcia: Rafał Tomczyk): zobacz więcej


Budynek Centrum Południe we Wrocławiu: zobacz więcej


Projekty biurowe Skanska są certyfikowane w systemie LEED, WELL Core & Shell, a także WELL Health-Safety Rating. Oprócz tego nowe inwestycje w Polsce posiadają również certyfikat „Obiekt bez Barier”, który dowodzi przystosowania do użytkowania przez osoby z różnymi potrzebami – w tym przez osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. 

    

Zapraszamy do odwiedzenia profili spółki na portalach: LinkedIn,  Facebook oraz Instagram

Więcej informacji o spółce biurowej Skanska można znaleźć na stronie internetowej: www.skanska.pl   

Interesuje Cię nawiązanie współpracy z ABSL?

Dołącz do sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

Napisz do nas:

Paweł Panczyj

Kontakt


Paweł Panczyj

Managing Director

Strategy & Partnerships


Poznaj nas!