The Hackett Institute

The Hackett Institute


Hackett Institute jest działem odpowiedzialnym za rozwój Grupy Hackett. Oferuje profesjonalne szkolenia w dziedzinie tradycyjnych oraz nowoczesnych usług biznesowych. Profesjonalne programy szkoleniowe są zakorzenione zarówno w działaniu jak i w środowisku akademickim, oparte na rzeczywistych doświadczeniach związanych z implementacją i oparte na niezrównanej intelektualnej własności, wywodzącej się z danych porównawczych, autorskich badań i Best Practises Intelligence Center™.

Programy nauczania zwiększają wiedzę i możliwości profesjonalistów biznesowych, a zatem ich organizacji, pomagając im stosować najlepsze praktyki Hackett-Certified, które korelują ze światowej klasy wydajnością. Programy te zapewniają profesjonalny rozwój zawodowy oraz wyjątkową szansę na awans jak i mobilność zawodową.

Profesjonalne programy szkoleniowe zawierają sztandarowe oferty, Certified GBS Professionals i Certified Enterprise Analytics Professionals (certyfikacyjne programy rozwoju zawodowego). Dodatkowo w ofercie znajdują się też oddzielne mistrzowskie kursy, przewidziane do specjalistycznego rozwoju zawodowego, jak na przykład automatyzacja procesów robotyki i kapitał obrotowy.

Interesuje Cię nawiązanie współpracy z ABSL?

Dołącz do sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

Napisz do nas:

Paweł Panczyj

Kontakt


Paweł Panczyj

Managing Director

Strategy & Partnerships


Poznaj nas!