GoodHabitz

GoodHabitz


Jesteśmy europejskim liderem rozwiązań szkoleniowych online. Działając od 2011 roku w 14 krajach zapewniamy różnorodne narzędzia nauki dla ponad 2 mln użytkowników w całej Europie. Naszą misją jest stworzenie prawdziwej kultury uczenia się i ciągłego rozwoju osobistego pracowników na każdym poziomie organizacji. Stosujemy unikalną metodologię, autorskie narzędzia oraz pomagamy tworzyć „dobre nawyki”. Dlatego zaufało nam już ponad 2200 globalnych marek z różnych sektorów rynkowych, takich jak: SSC/BPO, bankowość, consulting, IT, retail, produkcja i wiele innych.


Wierzymy, że zintegrowany rozwój personalny pracowników jest paliwem dla wzrostu firm. Nasze szkolenia są dostępne dla wszystkich w 14 językach i skupiają się na rozwoju kompetencji miękkich, takich jak: zarządzanie i praca zespołowa, produktywność, sprzedaż, komunikacja czy znajomość języków obcych. A także kompetencji twardych w obszarze narzędzi oraz digital skills.


Wszystkie nasze kursy tworzone są przez wewnętrzny zespół dydaktyczny oraz studio produkcyjne, dzięki czemu są spójne oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. GoodHabitz oferuje również 25 różnych metod nauki, od inspirujących filmów dokumentalnych, przez wciągające magazyny, case studies, po rozmowy z wybitnymi ekspertami czy zadania praktyczne. Każda organizacja może liczyć na wsparcie dedykowanego coacha, który analizuje wewnętrzne potrzeby szkoleniowe i tworzy spersonalizowaną strategię wdrożenia.

Interesuje Cię nawiązanie współpracy z ABSL?

Dołącz do sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

Napisz do nas:

Paweł Panczyj

Kontakt


Paweł Panczyj

Managing Director

Strategy & Partnerships


Poznaj nas!