The Adecco Group

The Adecco Group


The Adecco Group jest światowym liderem wśród firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim oraz doradztwa personalnego. Z optymizmem patrzymy w przyszłość, wspierając naszych klientów i kandydatów. Każdego dnia pomagamy w karierze nawet 3,5 milionom osób na świecie.

Jesteśmy obecni w 60 krajach, gdzie z tak samo dużym zaangażowaniem pomagamy pracodawcom przygotować się na wyzwania rynku pracy. Jako firma z listy Fortune Global 500 dajemy też przykład innym, tworząc wartość, która napędza gospodarki i buduje lepsze społeczeństwa. W Polsce działamy od 1994 roku. Otworzyliśmy ponad 50 biur pracy tymczasowej, stałej oraz placówek on-site – lokalnych przedstawicielstw utworzonych przy dużych klientach, w blisko 30 miastach w całym kraju.

Nasza kultura integracji, przedsiębiorczości i współpracy tworzy warunki do rozwoju ponad 34 000 profesjonalistów na całym świecie. Jesteśmy przy tym dumni, że należymy do grona firm konsekwentnie zdobywających jedno z najwyższych miejsc w zestawieniu Great Place to Work®.

Interesuje Cię nawiązanie współpracy z ABSL?

Dołącz do sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

Napisz do nas:

Paweł Panczyj

Kontakt


Paweł Panczyj

Managing Director

Strategy & Partnerships


Poznaj nas!