JLL

JLL

JLL, Partner Strategiczny ABSL od 2011 roku, jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, sklasyfikowaną na liście Fortune 500.


Lokalizacja, biuro, miejsce pracy – kluczowe czynniki dla pracowników sektora

Dostępność wysokiej jakości przestrzeni przestrzeni biurowej jest jednym z kluczowych elementów w procesie decyzyjnym odnośnie wyboru lokalizacji pod centra usług biznesowych w Polsce. Pracodawcy z tej branży kładą duży nacisk na tworzenie przyjaznych i wspierających efektowność miejsc pracy, rozumiejąc, że dobrze zaprojektowane biuro jest jednym z najważniejszych elementów wizerunkowych ich firmy. Region Europy Środkowo-Wschodniej to szereg rynków biurowych, spośród których każdy ma swoją specyfikę. Dlatego niezwykle ważne jest, aby inwestor rozważający daną lokalizację mógł liczyć profesjonalne wsparcie i dostęp do eksperckiej wiedzy lokalnej. Dotyczy to między innymi charakterystyki danego rynku biurowego oraz doradztwa w zakresie planowania, wykorzystania oraz projektowania powierzchni. Właśnie dlatego ABSL i JLL kontynuują strategiczne partnerstwo.

Dekada strategicznej współpracy

JLL, Partner Strategiczny ABSL od 2011 roku, jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, sklasyfikowaną na liście Fortune 500. Będąc wiodącą agencją konsultingową w obszarze nieruchomości biurowych w Polsce, JLL jest również niekwestionowanym liderem w obszarze reprezentacji firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. W ostatnich latach eksperci firmy doradzali w negocjacjach umów najmu dla firm branży BPO/SSC na ponad 600 000 mkw., dla takich gigantów jak JP Morgan, Ericsson, Credit Suisse, Accenture, Shell, Lionbridge, UBS, AstraZeneca, Cisco, Stanley Black & Decker, GSK, Hargreaves Lansdown i wielu innych.

Jakie są Twoje ambicje?

Wiodąca pozycja JLL na polskim rynku to między innymi rezultat dedykowanej linii biznesowej zajmującej się usługami biurowymi. Oznacza to, że firmy reprezentujące sektor BPO/SSC otrzymują szyty na miarę, kompleksowy produkt, dostosowany do ich specyficznych potrzeb. Eksperci z JLL zapewniają doradztwo rynkowe i lokalizacyjne, od pełnej reprezentacji najemcy (doradztwo w zakresie lokalizacji, opracowania i wdrożenia strategii krótko- i długoterminowej, szczegółowej analizy rynku, identyfikacji wszystkich opcji biurowych spełniających specyficzne wymagania klienta, negocjacji / renegocjacji, restrukturyzacji całych portfeli nieruchomości), po pełne wdrożenie wymagań technicznych w zakresie wyposażenia, zielonej certyfikacji i strategii miejsca pracy. Ekspertyza JLL obejmuje również kompleksowe raporty rynkowe skierowane do firm reprezentujących sektor usług biznesowych.

Interesuje Cię nawiązanie współpracy z ABSL?

Dołącz do sektora nowoczesnych usług biznesowych w Polsce.

Napisz do nas:

Paweł Panczyj

Kontakt


Paweł Panczyj

Strategy & Business

Development Director


Poznaj nas!