LATEST
search
Zwiększ efektywność rekrutacji z wykorzystaniem chmury i Talent Analytics

Zwiększ efektywność rekrutacji z wykorzystaniem chmury i Talent Analytics

Rekrutacja do działów IT nigdy nie była łatwa, ale teraz staje się niezwykle trudnym wyzwaniem. Coraz trudniej znaleźć właściwych ludzi. 86% organizacji obawia się, że brak odpowiednich specjalistów będzie największą barierą do realizacji ich celów biznesowych. Jednocześnie wszystko przenosi się do świata wirtualnego. Jeśli nie możesz spotkać się z kandydatem, skąd będziesz wiedział jakie ma umiejętności - twarde i miękkie? W jaki sposób znajdziesz najlepszych ludzi zanim zrobią to inni? Przezytaj artykuł.

FLEXcellent Working: JLL i Skanska publikują raport dotyczący elastycznych przestrzeni do pracy w regionie CEE

WARSZAWA, 19 listopada 2020 r.** – Od 2014, średnioroczne tempo wzrostu w sektorze elastycznych przestrzeni do pracy wynosiło 25% w skali globalnej i w wielu miastach jest on dziś jednym z kluczowym komponentów rynku biurowego. Mimo to, z końcem 2019 roku aktywność operatorów wynajmujących powierzchnię biurową zaczęła spowalniać, a wraz z nasilającą się pandemią, tendencja ta utrzymała się. Jednak, jak wynika z najnowszego raportu JLL i Skanska „FLEXcellent Working”

Sektor usług biznesowych z Deklaracją Różnorodności i Włączania

Sektor usług biznesowych z Deklaracją Różnorodności i Włączania

Pracodawcy oraz organizacje zrzeszone w Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) deklarują, że we wszystkich swoich działaniach kierują się lub będą się kierować zasadą równego traktowania w miejscu pracy, ze względu na narodowość, niepełnosprawność, orientację seksualną, płeć, pochodzenie etniczne, przekonania polityczne, rasę, religię, tożsamość płciową, wiek, wyznanie, formę zatrudnienia, a także inne przesłanki narażone na zachowania wykluczające.

Innowacje w obszarze IT zaczynają się od konsumentó

Innowacje to bez wątpienia ważny element strategii biznesowej. Procter & Gamble od lat w nie inwestuje, tworząc produkty, których zadaniem jest poprawa jakości życia konsumentów, usprawniając swoje procesy technologiczne, produkcyjne czy logistyczne. Rozpoznanie i zaspokojenie potrzeb konsumentów to punkt wyjścia dla innowacji, także w obszarze IT, dlatego P&G od 4 lat jest partnerem ABSL w programie, w którym poszukuje młodych firm technologicznych, zdolnych do kreowania innowacji.

Różnorodna pula najemców to szansa na odbicie się wrocławskiego rynku biur

WROCŁAW, 28 września 2020 r. – Jak wynika z najnowszego raportu JLL „Wrocław 2020”, w pierwszej połowie roku na wrocławskim rynku biurowym podpisano umowy na ponad 60 000 mkw. powierzchni. Mimo że wynik ten znacznie przewyższył rezultaty z 2019, to już w drugim półroczu najemcy wykazują większą ostrożność i tymczasowo odkładają plany ekspansji. Spodziewany zwiększony napływ inwestycji z sektora usług oraz dynamiczny rozwój centrów R&D, IT oraz producentów gier komputerowych niesie ze sobą obietnicę odbicia rynku.


Dla mediów:

Kontakt dla mediów

Oliwia Sierżęga

Kontakt


Oliwia Sierżęga

PR Coordinator

Zapisz się na newsletter
i bądź na bieżąco!

Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres email, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat sektora, naszych wydarzeń oraz inicjatyw.