LATEST
search

ABSL prezentuje raport dotyczący warunków prowadzenia biznesu w regionie EMEA

Rola regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) staje się coraz silniejsza na globalnej mapie nowoczesnych usług biznesowych w post-covidowej rzeczywistości. Sektor ciągle się rozwija dzięki aktywności obecnych inwestorów oraz nowym projektom. ABSL prezentuje raport pt. EMEA'S BUSINESS SERVICES LANDSCAPE przygotowany we współpracy z JLL, Deloitte oraz Randstad Sourceright.

Trójmiasto będzie gospodarzem ABSL Summit 2020!

Trójmiasto będzie gospodarzem ABSL Summit 2020!

Trójmiasto będzie gospodarzem 11-tej edycji ABSL Summit: Beyond tomorrow. Building a sustainable future. Wydarzenie organizowane przez najbardziej innowacyjne firmy na świecie reprezentowane przez Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych ABSL odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2020 r. w Amber Expo w Gdańsku.

Wyróżnienia ABSL za wkład w dynamiczny rozwój sektora nowoczesnych usług dla biznesu

Wyróżnienia ABSL za wkład w dynamiczny rozwój sektora nowoczesnych usług dla biznesu

Gala ABSL zorganizowana 5 grudnia w Warszawie jest uroczystością integrującą środowisko sektora usług dla biznesu oraz wszystkich, którzy przyczyniają się do jego rozwoju. Jest to już druga edycja spotkania najwyższej kadry zarządzającej, będąca okazją do docenienia społeczności ABSL, partnerów, a także kluczowych interesariuszy za ich wkład w rozwój sektora nowoczesnych usług biznesowych w ostatnich 24 miesiącach.


Dla mediów:

Kontakt dla mediów

Oliwia Sierżęga

Kontakt


Oliwia Sierżęga

PR Coordinator

Zapisz się na newsletter
i bądź na bieżąco!

Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres email, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat sektora, naszych wydarzeń oraz inicjatyw.