Search for:

Klub HR

Misją Klubu HR jest przewodzenie przez rozwój kompetencji z zakresu praktyk HR, które pomogą naszym firmom i sektorowi w rozwoju, a Polsce w staniu się pierwszym wyborem lokalizacji dla operacji BPO/SSC. Obszary, w jakich działamy, to:

Przywództwo. Przygotowanie managerów do roli takich liderów, jakich sektor będzie wymagał. Praca ze strategicznymi partnerami nad oceną gotowości naszych managerów do przewodzenia we wciąż zmieniającym się środowisku, a następnie stworzenie i dostarczenie curriculum, które pomoże im efektywnie zarządzać.

Przyszłość Pracy. Identyfikacja i budowanie umiejętności, które nasi pracownicy powinni posiadać w przyszłości. Wykorzystanie analiz i doświadczenia partnerów strategicznych, naszych planowanych działań i firm członkowskich do ustalenia kluczowych umiejętności dla przyszłych pracowników sektora i tego, jak budować je w Polsce.

Integracja. Zmaksymalizowanie korzyści ze zintegrowanego, zróżnicowanego miejsca pracy. Wyróżnienie wybranych działań i partnerów, którzy podkreślą wartość propozycji zatrudnienia w sektorze jako miejscu, które ceni różnorodność i tworzy możliwości dla różnorodnych pracowników.

Zapisz się do listy mailingowej klubu HR tutaj*.

Jeśli jesteś zainteresowany aktywnym udziałem – skontaktuj się z Marceliną Godlewską:

marcelina.godlewska@absl.pl

*do dołączenia do listy uprawnieni są tylko pracownicy firm członkowskich ABSL; każda aplikacja podlega weryfikacji przez moderatora listy