Wiodący eksperci w swoich dziedzinach


ABSL działa na wielu płaszczyznach współpracując m.in. z firmami partnerskmi w celu dostarczenia najaktualnieszych danych na temat sektora nowoczesnych usług biznesowych.

Rynek biurowy

Rynek biurowy

JLL, Partner Strategiczny ABSL od 2011 roku, to wiodąca agencja konsultingowa w obszarze nieruchomości biurowych w Polsce, JLL jest niekwestionowanym liderem w obszarze reprezentacji firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. W ostatnich latach eksperci firmy doradzali w negocjacjach umów najmu dla firm branży BPO/SSC na ponad 600 000 mkw., dla takich gigantów jak JP Morgan, Ericsson, Credit Suisse, Accenture, Shell, Lionbridge, UBS, AstraZeneca, Cisco, Stanley Black & Decker, GSK, Hargreaves Lansdown i wielu innych.

JLL jest również autorem unikalnych raportów rynkowych dla firm z sektora usług dla biznesu oraz szczegółowych analiz rynku biurowego zarówno w głównych aglomeracjach, jak i rynkach wschodzących.


odwiedź stronę


Zapisz się na newsletter
i bądź na bieżąco!

Wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres email, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat sektora, naszych wydarzeń oraz inicjatyw.