Search for:

Powierzchnie biurowe

Doradztwo na rzecz firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu to unikalna kompetencja JLL. Od 2011 JLL współpracuje blisko z ABSL pełniąc rolę Strategicznego Partnera organizacji.

W 2016 r. JLL doradzał firmom z branży przy umowach najmu na łącznie 140 000 mkw. Eksperci JLL brali udział w największej ubiegłorocznej transakcji podpisanej przez firmę z sektora nowoczesnych usług dla biznesu (Credit Suisse we Wrocławiu). Taki wynik daje JLL pozycję niekwestionowanego lidera w tym segmencie rynku, świadczącego najwyższej jakości usługi i stawiającego na długofalowe relacje oparte na transparentności. Firma brała udział w historycznie największych sektorowych umowach najmu, zawartych przez takich gigantów jak m.in. Shell (27 800 mkw. w Krakowie), IBM (25 000 mkw we Wrocławiu), Samsung R&D (ponad 21 000 mkw. w Warszawie), oraz Credit Suisse (14 400 mkw. we Wrocławiu).

JLL jest również autorem unikalnych raportów rynkowych dla firm z sektora usług dla biznesu oraz szczegółowych analiz rynku biurowego zarówno w głównych aglomeracjach, jak i rynkach wschodzących.

Odwiedź stronę JLL

 

Zapoznaj się z naszymi raportami

Zapraszamy na:

Współczesny biznes jest dynamiczny. Firmy potrzebują nowoczesnego biura, przestrzeni zmieniającej się razem z organizacją, większego komfortu dla swoich pracowników i większej efektywności pracy. Dowiedz się jak stworzyliśmy nasze biuro – ekologiczne, nowoczesne, wzmacniające współpracę, komunikację między pracownikami, produktywność.
Możemy to zrobić również dla Ciebie.

Przeczytaj też: