Search for:

Zarząd

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych to jedna z największych społeczności biznesowych w Europie. Poznaj osoby odpowiedzialne za jego powstanie i rozwój.

Jacek Levernes

Prezes ABSL

Prezes ABSL, posiada ponad 20 lat doświadczenia w budowaniu i zarządzaniu polskimi, europejskimi i globalnymi organizacjami. W uznaniu za stworzenie największej liczby miejsc pracy na polskim rynku zdobył tytuł Inwestora Roku 2010.

Marek Grodziński

Wiceprezes ds. Thought Leadership & Conferences

Wiceprezes ds. Thought Leadership & Conferences w ABSL, Dyrektor Europejskiej Sieci Centrów BPO w Capgemini. Jego specjalizacje to, między innymi: międzynarodowe finanse i księgowość, zarządzanie projektami czy operacje outsourcingowe.

Jolanta Jaworska

Wiceprezes ds. Public Affairs & Regulatory

Wiceprezes ds. Public Affairs & Regulatory w ABSL, Dyrektor Programów Publicznych Polska & Kraje Bałtyckie w IBM. Jej obszary specjalizacji to HRM, shared services, pomoc publiczna, ochrona danych, cyberbezpieczeństwo oraz inteligentne miasta.

Piotr Dziwok

Wiceprezes ds. Community Engagement

Wiceprezes ds. Community Management w ABSL, Prezes Zarządu Shell Polska oraz Dyrektor Generalny krakowskiego Centrum Usług Biznesowych Shell. Posiada bogate doświadczenie w zakresie zarządzania zespołami wielokulturowymi oraz wielozadaniowymi.

Janusz Dziurzyński

Wiceprezes ds. Chapters, Capabilities & Operational Excellence

Wiceprezes ds. Chapters, Capabilities & Operational Excellence w ABSL, Dyrektor Procter & Gamble Global Business Services. Spędził 4 lata w centrali w Genewie, w największej dywizji P&G w regionie. Obecnie odpowiada za strategię i rozwój systemu łańcucha dostaw w EMEA.

Wojciech Popławski

VP PR & Business Intelligence

Wiceprezes ds. PR & Business Intelligence w ABSL, Dyrektor Zarządzający w Accenture. Zarządzał dużymi, wielokulturowymi zespołami w Indiach, Chinach i regionie CEE, wspierając największych klientów Accenture.

Martin Ring

Wiceprezes ds. Business to Academia Collaboration

Wiceprezes ds. Business to Academia Collaboration w ABSL, Site Executive and Managing Director w BNY Mellon Poland Global Delivery Centre we Wrocławiu. W marcu 2012 r. zarządzane przez niego centrum otrzymało status jednego z 6 Global Delivery Centers na świecie.

Wojciech Skrudlik

Wiceprezes ds. Finance & Controls

Wiceprezes ds. Finance & Controls w ABSL, Dyrektor w Mars Financial Service Center Europe. Zarządzał MAN Accounting Center w Poznaniu, a wcześniej pracował jako audytor w Deloitte, a następnie manager w centrum BPO Capgemini w Krakowie.

Derek Smith

Wiceprezes ds. Banking, Insurance & Finance Services Vertical

Wiceprezes ds. Banking, Insurance & Finance Services Vertical w ABSL, obecnie zarządza globalnymi zasobami i strategią dla UBS, Global Sourcing and Strategy. Od 2011 roku Derek wspierał program Too Big to Fail , gdzie pracował nad globalnym planem odbudowy UBS.

Paweł Panczyj

Dyrektor Zarządzający ABSL

Dyrektor Zarządzający ABSL, pełnił funkcję Eksperta Ernst & Young. Reprezentował zarówno sektor publiczny (Miasto Wroclaw), jak również inwestorów biznesowych w procesie negocjacji dotyczących wyboru lokalizacji projektów.

Marcelina Godlewska

Dyrektor Operacyjny

Dyrektor Operacyjny ABSL z szerokim doświadczeniem na zarządzających stanowiskach w sektorze BPO i SSC. Specjalizuje się w zarządzaniu zasobami ludzkimi, designie organizacyjnym, przywództwie i komunikacji.

Komitet Audytu


Krzysztof Bronisz

Head of Operations w centrum Franklin Templeton Investments w Poznaniu, Head of Op-erations Romania i Członek Zarządu Templeton Asset Management TFI. Zaangażowany w projekty ABSL od samego początku działania organizacji w 2008 r.

Janusz Jankowiak

Dyrektor Zarządzający Arvato Polska. W 2003 r. objął stanowisko dyrektora zarządzającego Arvato Polska i wdrożył program dynamicznego rozwoju firmy. Od tego czasu powstało 8 dużych lokalizacji BPO Arvato.

Marcin Tchórzewski

Partner Zarządzający w iSourceTec. Ukończył księgowość na Northern Illinois University. Posiada tytuł Certified Public Accountant (CPA).

Przeczytaj też: